Kargo ve Sıkça Sorulan Sorular

Siparişim ne kadar sürede ulaşır?

Siparişler, 2-3 iş günü içinde işleme alınıp kargoya hazırlanır. Teslimat süreleri, ürün açıklamasında belirtilmediği sürece, satın alma işleminden itibaren dünya çapında siparişinizi kargolamaya kadar 1-3 hafta (iş günleri) sürebilir. Bazen özel satışlarımız oluyor ve öncelikli kargo seçeneği sunuyoruz, örneğin 6-15 gün içinde kargo. Kargo süreleri, tüm ürünlerin ürün açıklamalarında bulunabilir ve bazen belirli ürünlere göre değişiklik gösterebilir.

 

Kargo işlemleri nasıl çalışır?

Modenka, size en iyi fiyatları ve en yenilikçi ürünleri sunabilmek için küresel tüccarlar ve üst kalite el yapımı zanaatkarlar ile çalışmaktadır. Bu, siparişinizin dünyanın dört bir yanından kargolanması anlamına gelir. Çoğu kargomuz için kullandığımız gönderim yöntemleri USPS ve FedEx'tir.

Ortaklarımızdan doğrudan ve ürünlerimizin birçoğu yüksek talep gördüğü için, ürün(ler)inizin ulaşması 1-3 hafta (iş günleri) sürebilir. Farklı ürünler satın aldıysanız, birden fazla paket almanız mümkündür.

Eğer hemen ulaşmazsa endişelenmeyin. Her sipariş ile takip numaraları da sağlıyoruz.

7/24/365 bilet ve e-posta desteği sunulmaktadır, size her zaman çok hızlı yanıt veren bir e-postadan sadece bir adım uzağız. Yardıma ihtiyacınız olursa lütfen bizimle iletişime geçin, buradayız.

 

Bir ürünü nasıl iade edebilirim?

İade Politikamıza başvurun. Daha fazla yardıma ihtiyacınız olursa, lütfen info@modenka.com adresinden bize e-posta gönderin.

 

Mesajıma ne kadar sürede cevap verirsiniz?

Web'deki en hızlı yanıt sürelerini sürdürmeyi hedefliyoruz. Şu ana kadar en iyi sonuçlarımıza düzenli olarak ulaşıyor ve 1-3 saat içinde sorulara yanıt veriyoruz, ancak her zaman mükemmel olamayabiliriz, bu yüzden lütfen hafta sonları veya tatillerde özellikle olmak üzere 24 saat kadar bekleyin. Müthiş müşteri desteği garanti ediyoruz!